• Ankieta "6 latek w Szkole Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Toszku”

Szanowni Rodzice przyszłorocznych pierwszoklasistów!

Już niedługo Wasze dzieci staną się członkami naszej szkolnej społeczności. Podjęcie nauki w Szkole Podstawowej niewątpliwie wiąże się z wielką zmianą w życiu każdego dziecka, a także jego rodziców. W pełni rozumiem pojawiający się niepokój i zapewniam Państwa, że wraz z resztą nauczycieli dołożę wszelkich starań, aby Państwa dzieci poczuły się w naszej szkole dobrze i bezpiecznie. Od kilku lat uczniami SP w Toszku są także dzieci sześcioletnie. Stąd też nauczyciele przygotowani są do pracy z młodszymi uczniami. W sali wyodrębnione jest miejsce do zabawy i miejsce, na pozostawienie przyborów i podręczników. Po zajęciach dzieciom zapewniamy opiekę świetlicową. Każdy uczeń może skorzystać z gorącego posiłku w szkolnej stołówce.

Drodzy Rodzice! Bez Waszego udziału nasze wysiłki nie miałyby najmniejszego sensu. We współczesnej szkole rola rodziców jest ogromna, Wasza pomoc niezbędna. Dlatego życzymy Wam pociechy i dumy z waszych dzieci, żywimy też nadzieję, że nasze wspólne działania przyniosą oczekiwane efekty, że wspólnie będziemy tworzyli wymarzoną szkołę.

Wicedyrektor Barbara Szpak

PS

Poniżej zamieszczamy wypełnione ankiety przygotowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej adresowane do dyrektorów i rodziców dotyczące oceny stanu przygotowania szkoły na przyjęcie pierwszoklasistów w tym sześciolatków.

(Kliknij aby powiększyć)