• Ogólny plan obchodów

• Wszystkich serdecznie zapraszamy na

Jubileusz 50-lecia Szkoły Podstawowej w Toszku - 11.10.2014r. (sobota)

OGÓLNY PLAN OBCHODÓW:

1100  –  Msza Św.  w Kościele Parafialnym  p. w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Toszku

1230   –  Część oficjalna i artystyczna  w hali sportowej SP w Toszku

Od godz. 1400  zapraszamy do zwiedzania szkoły i na spotkania towarzyskie z nauczycielami, kolegami, pracownikami szkoły w salach lekcyjnych i „kawiarenkach”.

W szkole będą zorganizowane bufety-kawiarenki z możliwością zakupu małego co nieco, kawy, herbaty, napoju…

1600  –  Mecz 50-lecia – absolwenci z kraju i z zagranicy

2000  – Zabawa taneczna w Sali Peterswaldskiej toszeckiego zamku.

Zakup i odbiór biletów na zabawę w Sali Peterswaldskiej toszeckiego zamku możliwy jest w sekretariacie szkoły. Cena biletu wynosi 100zł od osoby.

Istnieje również możliwość zakupu biletów na zabawę u Pani Anny Czub (tel. 603 614 334).

W cenie biletu zawarty jest koszt monografii o Szkole Podstawowej w Toszku (do odbioru podczas obchodów 50-lecia szkoły).