• Zbliża się jubileusz szkoły

Szanowni Państwo!

W październiku 2014 roku minie 50 lat od chwili, gdy w naszej szkole zadzwonił pierwszy dzwonek. Od tego czasu szkoła bardzo się zmieniła, a jej mury opuściło już kilka pokoleń absolwentów.

Wielu gości naszej strony internetowej było kiedyś uczniami toszeckiej „dwójki" i pamięta spędzone tutaj lata. Stąd nasz apel. Zwracamy się z prośbą o pomoc w przygotowaniu obchodów jubileuszu. Wszyscy zainteresowani proszeni są o osobisty lub telefoniczny kontakt z władzami szkoły. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i współpracę. Liczy się każdy pomysł, każda osoba i osobiste zaangażowanie.

Ze swej strony zachęcamy do przelewania swoich wspomnień na papier i podzielenia się ciekawymi  przeżyciami z okresu szkoły podstawowej. Mile widziane będą również charakterystyki i opinie o tych nauczycielach i innych pracownikach naszej Jubilatki, którzy pozostali w Waszej pamięci. Jesteśmy gotowi pomóc w redagowaniu Państwa wypowiedzi.

Bardzo cenne będą także zdjęcia budynku i terenu wokół szkoły. Zebrane od Państwa materiały (w całości lub we fragmentach) pragniemy opublikować. Prosimy je składać w sekretariacie szkoły w kopertach - koniecznie opisane: imię i nazwisko właściciela (nr telefonu), rok wykonania zdjęcia lub opisywanego wydarzenia, informacje o osobach znajdujących się na zdjęciu; lub na e-mail szkoły: sp_toszek@op.pl

Prosimy również o wyrażenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku na potrzeby organizacji jubileuszu.

Za wszelką pomoc z góry dziękujemy.

Rada Pedagogiczna  Szkoły Podstawowej w Toszku