• DYŻUR WAKACYJNY W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM
     • DYŻUR WAKACYJNY W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

     • Szanowni Państwo!

      Lista dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny do oddziału przedszkolnego w naszej szkole jest dostępna w sekretariacie szkoły.

      W tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie dyżuru prosimy rodziców przyjętych dzieci  o zgłoszenie się do sekretariatu celem uzupełnienia dokumentacji związanej z wymogami reżimu sanitarnego.

      W okresie wakacyjnym od 17.08.2020 r. do 31.08.2020 r. zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza z dnia 11 grudnia 2019 r. organizowany jest w naszej placówce dyżur wakacyjny dla dzieci rodziców pracujących niemogących zapewnić im opieki .

      Zgłoszenia dziecka dokonuje rodzic w sekretariacie szkoły, składając kartę zgłoszenia w ścisłym terminie od 22.06.2020 r. do 30.06.2020 r. Przyjęcie dziecka będzie realizowane do wyczerpania miejsc w placówce.

      Dokumenty do pobrania:

     • V Ogólnopolski Konkurs "Wielka Liga Czytelników". Edycja 2019/2020. Mistrzostwa Powiatu

     • W dniu 28 maja 2020 r. sześcioro uczniów, którzy uzyskali najwięcej punktów w teście kwalifikacyjnym tj. Mistrzostwach Szkoły uczestniczyło w Mistrzostwach Powiatu, pisząc finałowy test online. Dotyczył on wybranej przez organizatorów książki. Dla kl. I-IV była to książka Dominiki Wieczorkiewicz: „Hulajnogą przez Smoczą Wyspę”, a dla kl. 5-8 Antoniny Kasprzak: „Wiłka - smocza dziewczynka”. Mimo bardzo trudnych i szczegółowych pytań poradzili sobie świetnie. Oto wyniki:


       

      Kategoria: Klasy 1-4

      Lena Lipińska - Mistrz Powiatu

      Paweł Morciniec - I Wicemistrz Powiatu

      Julian Gabryś - II Wicemistrz Powiatu


       

      Kategoria: Klasy 5-8

      Karol Czerner - Mistrz Powiatu

      Justyna Mikosz - Mistrz Powiatu

      Florian Kusz - I Wicemistrz Powiatu

       

      Gratulujemy!

       

    • WYNIKI KANGUR 2020 r.
     • WYNIKI KANGUR 2020 r.

     • KATEGORIA MALUCH

      Patryk Osadnik klasa 4b - wyróżnienie

      KATEGORIA BENIAMIN

      Justyna Mikosz klasa 5c – wyróżnienie

      Karol Czerner klasa 5c – wyróżnienie

         Krzysztof Koprek klasa 6a – wyróżnienie

         Wojciech Czapla klasa 6c – wyróżnienie

      Łukasz Popek klasa 6c - wyróżnienie

     • GAZ – SYSTEM dla edukacji w gminie Toszek

     • 4 czerwca 2020 r. na sali sesyjnej w Toszku miała miejsce skromna uroczystość wręczenia laptopów i materiałów promocyjnych placówkom oświatowym. Z rąk Burmistrza Toszka Pana Grzegorza Kupczyka odebrali je dyrektorzy szkół podstawowych. Zakupione laptopy powędrują do najbardziej potrzebujących uczniów z rodzin wielodzietnych, którzy borykają się z problemami zdalnej edukacji. Za koordynację tego działania odpowiedzialne jest Centrum Usług Wspólnych Gminy Toszek.

      Miło nam poinformować, że darowizna otrzymana od firmy GAZ – SYSTEM w wysokości 30.000,00 zł została przekazana na zakup laptopów. Wprowadzenie zdalnej edukacji stało się w czasach pandemii koniecznością, a szkoły oficjalnie rozpoczęły realizację podstawy programowej w formie zdalnej. Konieczność współdzielenia niezbędnego sprzętu (komputerów czy laptopów) między rodzeństwem lub dziećmi i rodzicami jest problemem, który dotyka również uczniów z gminy Toszek, dlatego pomoc firmy GAZ – SYSTEM jest tym bardziej cenna.

     • Zdalne nauczanie – lekcja plastyki

     • Nasi uczniowie podczas zdalnego nauczania wykonują piękne prace plastyczne. Dlatego postanowiliśmy się nimi pochwalić ...