• SZKOLNY KONKURS DLA KLAS III „MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”

05.06.2022

20 maja w naszej szkole odbył się konkurs tabliczki mnożenia klas trzecich.  O tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia rywalizowali uczniowie z klasy 3a i 3b. By wyłonić najlepszych uczestników konkursu wzięto pod uwagę poprawność obliczeń oraz czas ich wykonania. Celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów klas trzecich zainteresowania matematyką, sprawdzenie biegłości w posługiwaniu się tabliczką mnożenia w zakresie 100 oraz wdrażanie do logicznego myślenia.

Zwycięzcą konkursu została Tatiana Misiaszek

II miejsce wywalczyli sobie Magdalena Podkowa i Nadia Asztemborska

III miejsce zdobyli Szymon Rodak, Paweł Misztela i Kaspian Gregarek

Wyróżnienie otrzymała  Dariia Topcha za  bezbłędne rozwiązanie wszystkich zadań.

Mistrzowie tabliczki mnożenia uhonorowani zostali
            dyplomem i nagrodą.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz zachęcamy wszystkich do dalszej, wytężonej pracy,

bo przecież Matematyka to królowa nauk...

• Idol powrócił!

05.06.2022

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, z okazji Dnia Dziecka, cała społeczność szkolna spotkała się na hali, by bawić się przy dźwiękach muzyki, wybrać Idola Piosenki oraz wskazać zwycięzcę Konkursu Tańca. Do konkursów przystąpiło sześć wokalistek i trzy drużyny taneczne. Po burzliwych (a jakże!) dyskusjach jury wybrało zwycięzców. Tytuł Szkolnego Idola 2022 uzyskała Julia Florian z piosenką Ale jazz!, drugie miejsce zajęła Marta Groszczyk, trzecie – Małgorzata Dziambor a na wyróżnienie zasłużyła najmłodsza uczestniczka – Maja Wasilewska. W konkursie „1-2-3 Tańcz i Ty!” pierwsze miejsce wytańczyły Maja Wasilewska i Lena Błażytko, które brawurowo wykonały układ taneczny do utworu Lama In My Living Room. Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju, publiczności za wspaniałą atmosferę, a zwycięzcom gratulujemy. Z niecierpliwością czekamy na wyniki głosowania na Idola Publiczności – poznamy go na Dniu Rodziny. Następny konkurs już za rok!